Szkoła Nataszy

Poznaj język angielski w super szkole

Trawińscy - szkółka drzew i krzewów

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym znajdziesz rośliny do domu, ogrodu lub na balkon. Nasza szkółka posiada bogatą ofertę drzew liściastych, iglastych, krzewów ozdobnych i pnączy oraz owocowych. Od ponad trzydziestu lat specjalizujemy się w uprawie i sprzedaży wyjątkowych roślin, które idealnie wkomponują się w Państwa ogród lub taras.

            Nasza oferta to przede wszystkim:

– drzewa i krzewy ozdobne: iglaste (tuje, cyprysiki, jałowce, cisy, sosny, świerki, jodły) i liściaste (rododendrony, tawuły, berberysy, budleje, leszczyny, trzmieliny, forsycje, lipy, brzozy, klony, dęby, buki );
– różnorodne pnącza, np. winobluszcz, bluszcz pospolity, hortensja pnąca, powojnik, actinidia, cytryniec chiński i wiele innych.
– drzewa owocowe: różne gatunki jabłoni, grusz, czereśni, wiśni, brzoskwini i moreli.

Trawińscy - szkółka drzew i krzewów

            Klientom, którzy poszukują dojrzałej roślinności, proponujemy duże drzewa liściaste (klony, dęby, lipy, platany) i iglaste (świerki, sosny, jodły). Poszczególne okazy mają nawet po kilkanaście lat, dzięki czemu nie trzeba czekać na osiągnięcie przez drzewo odpowiednich rozmiarów. Uprawiane są w sposób pozwalający na ich bezpieczne przesadzenie.

            Szkółka drzew i krzewów Trawińscy znajduje się w malowniczej miejscowości Henryków, położonej nieopodal Wrocławia. Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują pięknej roślinności do swoich ogrodów i domów. Pomożemy w wyborze najlepszego gatunku, dobierając drzewo lub krzew do warunków, w jakich będzie rosło, a także Państwa oczekiwań estetycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie uprawy roślinności możemy zaoferować szeroki asortyment różnorodnych drzew i krzewów, które bez trudu mogą być przesadzane. Nasi pracownicy poinstruują także, w jaki sposób najlepiej dbać o konkretny gatunek rośliny, a także odpowiedzą na wszelkie pytania związane z jego uprawą w warunkach domowych.

Katalog - rośliny w naszej ofercie

Close Menu