TRAWIŃSCY - O nas

Roślinami zajmujemy się już od 1979 roku, kiedy Czesław Trawiński założył nasze rodzinne gospodarstwo. Dziś to obszar ponad 20 hektarów, na którym uprawiamy różne gatunki drzew i krzewów. Jesteśmy firmą nastawioną przede wszystkim na jakość. Wszystkie drzewa i krzewy to okazy odpowiednio pielęgnowane i w bardzo dobrej kondycji, co pozwala na ich bezproblemowe przesadzenie i adaptację w nowym otoczeniu.

            Naszym Klientom oferujemy wiele gatunków drzew i krzewów w pojemnikach i z uprawy gruntowej. Nasz asortyment stanowią między innymi:

– drzewa i krzewy ozdobne: iglaste (tuje, cyprysiki, jałowce, cisy, świerki, sosny) i liściaste (rododendrony, tawuły, berberysy, budleje, leszczyny, trzmieliny, forsycje, lipy, buki, klony i inne);
– różnorodne pnącza, np. winobluszcz, bluszcz pospolity, hortensja pnąca, powojniki, cytryniec chiński, glicynia i wiele innych.
– drzewka owocowe: różne gatunki jabłoni, grusz, czereśni, wiśni, brzoskwini i moreli;

            Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie uprawy roślin, zajmujemy się również sprzedażą dużych drzew, które urosły do znacznych rozmiarów. Dzięki temu możecie Państwo wzbogacić swój ogród o bujną roślinność, nie czekając kilku lat na osiągnięcie przez nią oczekiwanej wielkości.

            Nasze gospodarstwo to malowniczy teren, na którym prowadzimy uprawę. Od początku funkcjonujemy w Henrykowie, położonym niedaleko Wrocławia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i współpracy! Pomożemy stworzyć wymarzony przez Państwa ogród lub dobrać roślinność ozdabiającą balkon czy taras.

ZOBACZ KATALOG ROŚLIN

Close Menu